Live Score

Last update time : 03:10
WC Qualification Europe
16:00 Azerbaijan - Germany
16:00 San Marino - Czech Republic
18:45 Northern Ireland - Norway
Asian Cup Qualification
10:07 Chinese Taipei - Turkmenistan
A-League
06:00 Wellington Phoenix - Newcastle Jets
08:00 Perth Glory - Sydney
Baiano 1
19:00 Flamengo BA - Bahia
19:00 Juazeirense - Galícia
19:00 Jacuipense - Bahia de Feira
21:30 Jacobina - Vitória
Carioca 1
FT Volta Redonda 2 - 1 Nova Iguaçu
18:30 Resende - Boavista
19:00 Bangu - Botafogo
21:30 Flamengo - Vasco da Gama
22:00 Fluminense - Macaé
Goiano 1
19:00 Vila Nova - Goiás
19:00 Goianésia - Aparecidense
20:00 Itumbiara - Iporá
Pernambucano 1
19:00 Sport Recife - Santa Cruz
19:00 Central - Salgueiro
Cearense 1
FT Ferroviário 1 - 1 Horizonte
19:00 Horizonte - Ferroviário
Gaúcho 1
FT Grêmio 4 - 0 Juventude
19:00 EC São José - Internacional
19:00 Caxias - Passo Fundo
19:00 Cruzeiro RS - Ypiranga Erechim
21:30 Veranópolis - São Paulo RS
22:30 Brasil de Pelotas - Novo Hamburgo
Paulista A2
FT Velo Clube 1 - 0 Sertãozinho
FT Batatais 3 - 1 Capivariano
13:00 Barretos - Rio Claro
18:00 Água Santa - Guarani
19:00 Portuguesa - União Barbarense
22:00 XV de Piracicaba - Juventus
Potiguar
FT Santa Cruz de Natal RN 0 - 3 ABC
20:00 América RN - Globo
20:00 Potiguar Mossoró - Alecrim
20:00 ASSU - Baraúnas
Paranaense 1
19:00 Toledo - Paraná
19:00 J. Malucelli - Londrina
19:00 Cascavel - Prudentópolis
22:30 Foz do Iguaçu - PSTC
22:30 Coritiba - Rio Branco PR
Paulista A1
FT Novorizontino 0 - 0 Mirassol
FT Ferroviária 3 - 1 Ituano
19:00 São Paulo - Corinthians
21:30 São Bento - Ponte Preta
22:00 RB Brasil - Botafogo SP
Sergipano
18:30 Frei Paulistano - Boca Júnior
20:00 Itabaiana - Sergipe
Catarinense 1
13:00 Metropolitano - Joinville
19:00 Chapecoense - Avaí
21:30 Criciúma - Internacional SC
22:30 Atlético Tubarão - Brusque
Mineiro 1
FT América Mineiro 3 - 0 Tricordiano
FT Caldense 1 - 3 Democrata GV
19:00 Villa Nova - Tupi
19:00 Atlético Mineiro - URT
Alagoano
19:00 CEO - Santa Rita
19:00 Murici - Miguelense
19:00 Sete de Setembro - CSE
19:00 Coruripe - ASA
19:00 CRB - CSA
Premier League
11:00 Olimpik Donetsk - Karpaty
Segunda Liga
14:00 Varzim - Académica
15:00 Academico Viseu - Santa Clara
15:00 União Madeira - Vizela
First Division B
12:30 Cercle Brugge - Lommel United
Premier League
14:00 Rhyl - Newtown
Paulista A3
FT Marília 1 - 0 São Carlos
13:00 Comercial - São José
13:00 Flamengo SP - Independente SP
13:00 Noroeste - Taboão da Serra
13:00 Olímpia - Catanduvense
Maranhense
FT Imperatriz 3 - 1 Maranhão
Primera B
FT La Serena 0 - 1 Unión La Calera
19:30 Ñublense - San Marcos
20:00 Cobreloa - Unión San Felipe
20:30 Magallanes - Curicó Unido
Ascenso MX
FT Mineros de Zacatecas 2 - 0 Tampico Madero
FT Alebrijes de Oaxaca 3 - 1 Loros Universidad
FT Zacatepec Siglo XXI 0 - 0 Juárez
FT Celaya 0 - 1 Lobos BUAP
10 Live... Dorados 0 - 0 Universidad Guadalajara
Cup
10:15 Opava - Zbrojovka Brno
FNL
04:00 SKA Khabarovsk - Tyumen
06:00 Luch Vladivostok - Zenit II
10:00 Sibir - Sokol Saratov
13:00 Tosno - Dinamo Moskva
13:00 Khimki - Shinnik
13:00 Kuban' Krasnodar - Neftekhimik
14:00 Spartak Nal'chik - Volgar Astrakhan
14:00 Mordovia Saransk - Fakel
League One
11:30 Scunthorpe United - Bradford City
League Two
13:45 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle
LFPB
19:00 Real Potosí - Nacional Potosí
Primera División
FT Alajuelense 0 - 1 Belén Siglo XXI
53 Live... Pérez Zeledón 0 - 0 Carmelita
19:30 Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa
20:30 Limón - San Carlos
22:00 Municipal Liberia - Cartaginés
23:00 Herediano - UCR
Regionalliga
12:00 Weiche Flensburg - Eintracht Braunschw. II
13:00 Schwarz-Weiß Rehden - Lupo-Martini
13:00 Drochtersen / Assel - Eintracht Norderstedt
13:00 Borussia Hildesheim - Hannover 96 II
Primera Division
FT Águila 1 - 1 Isidro Metapán
FT Dragón 2 - 0 UES
21:00 Municipal Limeño - Sonsonate
21:30 FAS - Pasaquina
Liga Nacional
53 Live... Xelajú 0 - 1 Marquense
53 Live... Malacateco 0 - 0 Mictlán
17:00 Suchitepéquez - Carchá
21:00 Municipal - Antigua GFC
21:00 Cobán Imperial - Guastatoya
22:00 Deportivo Petapa - Comunicaciones
1. Lig
10:00 Ümranıyespor - Balıkesirspor
1st Division
11:45 FC Helsingør - Fredericia
11:45 Hobro - Fremad Amager
11:45 Skive - Næstved
Primera División
FT San Lorenzo 3 - 0 Quilmes
FT Gimnasia La Plata 1 - 0 Sarmiento
FT Racing Club 2 - 1 Godoy Cruz
FT Atlético Rafaela 2 - 2 Estudiantes
19:00 Colón - Lanús
19:30 San Martín San Juan - Boca Juniors
21:30 River Plate - Belgrano
21:30 Temperley - Atlético Tucumán
23:40 Aldosivi - Arsenal
Persha Liga
12:00 Sumy - Obolon'-Brovar
Serie B
10:30 Hellas Verona - Pisa
13:00 Salernitana - Ascoli
13:00 Ternana - Avellino
13:00 Vicenza - Brescia
13:00 Virtus Entella - Cesena
13:00 SPAL - Frosinone
13:00 Carpi - Perugia
13:00 Latina - Pro Vercelli
18:30 Bari 1908 - Novara
Prim B Metro
15:00 Talleres Remedios - Acassuso
19:00 Deportivo Español - Estudiantes Caseros
19:00 UAI Urquiza - Deportivo Riestra
Lega Pro
16:30 Como - Piacenza
Paraibano
19:00 Botafogo PB - Serrano PB
19:00 Auto Esporte - Sousa
19:00 Campinense - Internacional PB
19:00 Treze - Paraíba
20:00 Atlético Cajazeirense - CSP
Prim B Nacional
Postponed Douglas Haig - Crucero del Norte
Postponed Villa Dálmine - San Martín Tucumán
Postponed Atlético Paraná - Chacarita Juniors
Postponed Brown de Adrogué - Instituto
Postponed Guillermo Brown - Argentinos Juniors
Postponed All Boys - Nueva Chicago
Postponed Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy
Postponed Almagro - Los Andes
Postponed Central Córdoba SdE - Juventud Unida G.
Postponed Boca Unidos - Flandria
Postponed Independiente Rivadavia - Deportivo Santamarina
FT Instituto 2 - 3 Chacarita Juniors
FT Deportivo Santamarina 3 - 1 Brown de Adrogué
20:00 Boca Unidos - All Boys
20:00 Gimnasia Jujuy - Estudiantes de San Luis
21:30 Central Córdoba SdE - Ferro Carril Oeste
22:30 Juventud Unida G. - Villa Dálmine
Segunda División
10:00 Getafe - Lugo
14:00 Cádiz - Tenerife
16:00 Reus Deportiu - UCAM Murcia
16:00 Mirandés - Huesca
16:00 Sevilla II - Córdoba
18:30 Elche - Real Zaragoza
Tweede Divisie
12:30 UNA - VVSB
Torneo Federal A
19:00 Deportivo Madryn - Gimnasia Mendoza
21:00 Sportivo Las Parejas - Villa Mitre
22:00 Agropecuario - Unión Sunchales
Piauiense
20:00 Altos - Parnahyba
Premier League
Postponed Petrojet - Al Ittihad
Postponed Tanta - ENPPI
Postponed Al Mokawloon - Al Nasr Taa'den
Postponed El Daklyeh - El Entag El Harby
Postponed Ismaily - El Sharqiya
Postponed Wadi Degla - El Geish
Football League
12:00 Apollon Smirnis - Aiginiakos
12:00 Panserraikos - Agrotikos Asteras
12:00 Kissamikos - Anagennisi Karditsas
12:00 Acharnaikos - Panegialios
12:00 Kalloni - Sparta
12:00 OFI - Kallithea
Cancelled Panelefsiniakos - Panthrakikos
12:00 Trikala - Aris
Ligue 1
13:30 Marsa - Tataouine
Friendlies
12:00 Kenya - Congo DR
USL
FT LA Galaxy II 2 - 0 Whitecaps II
FT Pittsburgh Riverhounds 3 - 3 New York RB II
FT Richmond Kickers 1 - 0 City Islanders
FT Charleston Battery 2 - 1 Cincinnati
FT Tampa Bay Rowdies 1 - 0 Orlando City II
FT Tulsa Roughnecks 4 - 1 Colorado Springs
FT Swope Park Rangers 3 - 1 OKC Energy
45 Live... Reno 1868 0 - 2 Orange County
34 Live... Phoenix Rising 0 - 1 Toronto II
35 Live... Portland Timbers II - Real Monarchs
21:00 Seattle Sounders II - Sacramento Republic
23:00 Rio Grande Valley - San Antonio
K League Challenge
06:00 Suwon - Asan Mugunghwa
06:00 Seoul E-Land - Ansan Greeners
06:00 Gyeongnam - Daejeon Citizen
NASL
FT North Carolina 1 - 1 Miami
FT Puerto Rico 0 - 0 NY Cosmos
45 Live... San Francisco Deltas 1 - 0 Indy Eleven
J2 League
04:00 Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia
04:00 Renofa Yamaguchi - Kamatamare Sanuki
04:00 Roasso Kumamoto - Oita Trinita
05:00 Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka
05:00 ThespaKusatsu Gunma - Fagiano Okayama
05:00 Matsumoto Yamaga - Nagoya Grampus
MLS
FT Columbus Crew 3 - 2 Portland Timbers
Primera B
FT Deportivo Pereira 2 - 1 Valledupar
FT Real Santander 2 - 0 Bogotá
21:00 Barranquilla - Unión Magdalena
21:00 Atlético - Universitario Popayán
21:15 Cúcuta Deportivo - Orsomarso
21:30 Llaneros - Real Cartagena
Primera División
Postponed Carabobo - Mineros de Guayana
Postponed Zulia - Caracas
20:00 Atlético Venezuela - Trujillanos
20:00 Monagas - Deportivo Anzoátegui
22:30 Zamora - JBL Zulia
Primera A
16:30 Clan Juvenil - River Ecuador
17:00 Macará - Independiente del Valle
20:00 Fuerza Amarilla - LDU Quito
20:30 Barcelona - Universidad Católica
Primera División
19:30 Danubio - Cerro
19:30 Juventud - Plaza Colonia
19:30 Sud América - River Plate
19:30 Nacional - Liverpool
Copa Argentina
19:00 Unión Aconquija - Club Atlético Mitre
02:00 Club Atlético Mitre - Unión Aconquija
Division Profesional
FT Nacional Asunción 2 - 4 Olimpia
FT Libertad 3 - 0 General Díaz
23:10 Deportivo Capiatá - Guaraní
Primera A
FT Santa Fe 2 - 1 Millonarios
FT Junior 1 - 2 Jaguares de Córdoba
23:00 Deportivo Cali - Deportivo Pasto
00:00 Once Caldas - Rionegro Águilas
iddaa

Come on over to bwinbetting.com today and get all of the latest Arsenal betting odds. Think the Gunners will win the next match? Think you know the first scorer? Put a bet on it today!